SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
689 000 €
(7 409 € / m²)
Satış
2
2+
93 m²
Triq San Ġeraldu, San Pawl il-Baħar

yatak odası2
düz93 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

A selection of 2 bedrooms Penthouses are now available for Sale in this sought after area of St. Pauls Bay.

Properties comprise of an open plan kitch...

Diğer
Teklifin yaşı: 54günler
Güncellendi: 50günler

Yerellikler

Triq San Ġeraldu, San Pawl il-Baħar
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Pierre Faure Real Estate Ltd.

Stefan Consiglio

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar