SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
690 000 €
(3 632 € / m²)
Satış
3
2+
190 m²
Triq it-Tramuntana, Il-Mellieħa

yatak odası3
düz190 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

A highly finished and furnished double fronted South facing Penthouse is now up for sale in Mellieha.

This 190SQM open plan penthouse includes three...

Diğer
Teklifin yaşı: 51günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Triq it-Tramuntana, Il-Mellieħa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Pierre Faure Real Estate Ltd.

Stefan Consiglio

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar