SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
625 000 €
(3 931 € / m²)
Satış
3
2+
159 m²
Triq it-Tramuntana, Il-Mellieħa

yatak odası3
düz159 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Located within the prestigious Ta’ Sellum Residence in Mellieħa, this fully furnished third-floor Apartment offers 159 SQM of well-planned internal an...

Diğer
Teklifin yaşı: 54günler
Güncellendi: 50günler

Yerellikler

Triq it-Tramuntana, Il-Mellieħa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Pierre Faure Real Estate Ltd.

Stefan Consiglio

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar