SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
223 481 €
(1 746 € / m²)
Satış
2
2+
128 m²
Calle 14, Cali ciudad

yatak odası2
düz128 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

VENDO lindo apartamento Duplex de 128 M2 en Ciudad Jardín, Cali, Colombia sexto piso con excelente vista ingreso por zona social sala comedor con ampl...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 493günler
Güncellendi: 492günler

Yerellikler

Calle 14, Cali ciudad
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

RB SOLUCIONES INMOBILIARIAS

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar