Teklifler listesi
20
20
20
590 177 €
(3 961 € / m²)
Satış
3
2+
149 m²
Calle 8A
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
3
düz
149 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Vista de 360º amplio apartamento de tres habitaciones con excelente ubicacion en edificio reciente
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
2günler
Güncellendi:
2günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Calle 8A
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.