SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
176 690 €
(1 822 € / m²)
Satış
3
2+
97 m²
Avenida Soledad Román

yatak odası3
düz97 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

¡No pierdas la oportunidad de adquirir un hermoso apartamento en Cartagena de Indias, uno de los destinos turísticos más populares de Colombia! Este i...

Diğer
Teklifin yaşı: 13günler
Güncellendi: 13günler

Yerellikler

Avenida Soledad Román
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Paradise Rent and Sale

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar