SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
284 500 €
(1 812 € / m²)
Satış
3
2+
157 m²
Calle Real del Cabrero

yatak odası3
düz157 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

En venta hermoso apartamento ubicado en la exclusiva ciudad de Cartagena de Indias, en el departamento de Bolívar. Este inmueble cuenta con una cómoda...

Diğer
Teklifin yaşı: 21günler
Güncellendi: 21günler

Yerellikler

Calle Real del Cabrero
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Paradise Rent and Sale

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar