SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
340 000 €
(3 238 € / m²)
Satış
3
2+
105 m²
Andrea Miaouli, Ύψωνας

yatak odası3
düz105 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

For sale: Discover this stunning modern apartment in Ypsonas, offering 105 m2 of well-designed internal space. This brand new property, completed in 2...

Diğer
Teklifin yaşı: 321günler
Güncellendi: 54günler

Yerellikler

Andrea Miaouli, Ύψωνας
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

PropertyFate Ltd

Savvas Evangelou, Managing Director @PropertyFate Ltd

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar