SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
285 000 €
(1 295 € / m²)
Satış
3
2+
220 m²
Πύλα

yatak odası3
düz220 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

For sale: Spacious penthouse apartment in the heart of Pyla. This impressive resale property offers a generous internal space, featuring three large b...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Πύλα
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar