SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
345 000 €
(4 367 € / m²)
Satış
2
2+
79 m²
Archag. Michail, Parekklisia

yatak odası2
düz79 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

For sale is a stunning penthouse apartment currently under construction in the beautiful area of Parekklisia. This modern property will feature an int...

Diğer
Teklifin yaşı: 316günler
Güncellendi: 49günler

Yerellikler

Archag. Michail, Parekklisia
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

PropertyFate Ltd

Savvas Evangelou, Managing Director @PropertyFate Ltd

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar