SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
540 000 €
(5 745 € / m²)
Satış
2
2+
94 m²
Dias Villas, Παραλίμνι

yatak odası2
düz94 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Nestled in Larnaca, a prestigious collection of 2-bedroom apartments awaits, just 100 meters from the sea. These residences, spanning four floors, boa...

Diğer
Teklifin yaşı: 344günler
Güncellendi: 343günler

Yerellikler

Dias Villas, Παραλίμνι
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar