SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
232 600 €
(2 326 € / m²)
Satış
3
1
100 m²
Ötüken

yatak odası3
düz100 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

الشقة للبيع تقع في أوتيكن، وهي قرية هادئة تقع على بعد حوالي 16 كيلومترًا شمال فاماغوستا في شمال قبرص. تُعرف المنطقة بجوها الهادئ وقربها من الساحل، مما...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Ötüken
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar