SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
163 800 €
(2 445 € / m²)
Satış
2
2+
67 m²
Ötüken

yatak odası2
düz67 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

الشقة للبيع تقع في أوتيكن، وهي قرية هادئة تقع على بعد حوالي 16 كيلومترًا شمال فاماغوستا في شمال قبرص. تُعرف المنطقة بجوها الهادئ وقربها من الساحل، مما...

Diğer
Teklifin yaşı: 5günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Ötüken
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar