SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
2 185 000 €
(13 163 € / m²)
Satış
3
2+
166 m²
Agiou Eleftheriou, Mouttayiaka

yatak odası3
düz166 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Penthouse apartment for sale in a new luxury complex of Limassol, which is located near several world-famous 5-star hotels, two first-class marinas an...

Diğer
Teklifin yaşı: 339günler
Güncellendi: 204günler

Yerellikler

Agiou Eleftheriou, Mouttayiaka
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar