SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
289 000 €
(5 780 € / m²)
Satış
1
1
50 m²
Myrras, Λεμεσός

yatak odası1
düz50 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

For sale is a modern off-plan apartment located on the top floor in the highly sought-after area of Agia Fyla. With an internal space of 50 square met...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Myrras, Λεμεσός
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar