SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
439 000 €
(5 165 € / m²)
Satış
Atipik
1
85 m²
Mariou Toka, Λεμεσός

yatak odasıatypical
düz85 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Have a look at this stylish two-bedroom apartment in the heart of Limassol. Situated right in the city center, this apartment offers unparalleled acce...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Mariou Toka, Λεμεσός
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Cyprus Sotheby's International Realty

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar