SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
1 179 000 €
(5 240 € / m²)
Satış
6+
2+
225 m²
Σοφοκλέους, Λεμεσός

yatak odası6+
düz225 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

For sale: Off-plan modern penthouse apartment, located in the sought-after area of Agia Zoni. This spacious residence offers an impressive internal sp...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Σοφοκλέους, Λεμεσός
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar