SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 250 000 €
(5 123 € / m²)
Satış
6+
2+
244 m²
Navarinou, Λεμεσός

yatak odası6+
düz244 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

This duplex apartment Limassol City is set within a modern and secure residential development, offering 244 m² of living space on the upper floors and...

Diğer
Teklifin yaşı: 51günler
Güncellendi: 29günler

Yerellikler

Navarinou, Λεμεσός
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Baerz & Co Luxury Homes International

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar