SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
421 000 €
(9 356 € / m²)
Satış
1
1
45 m²
Synergatismou, Λεμεσός

yatak odası1
düz45 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

For sale: Modern off-plan apartment located on the top floor with elevator access, offering an internal space of 45 m2. This well-designed one-bedroom...

Diğer
Teklifin yaşı: 51günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Synergatismou, Λεμεσός
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar