SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
10 500 000 €
(27 344 € / m²)
Satış
4
2+
384 m²
28 Oktovriou, Λεμεσός

yatak odası4
düz384 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

As the only residence in the tower to occupy an entire floor, our exclusive four-bedroom sky villa offers an unrivaled sense of space, privacy, and pr...

Diğer
Teklifin yaşı: 56günler
Güncellendi: 26günler

Yerellikler

28 Oktovriou, Λεμεσός
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar