SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
440 000 €
(5 867 € / m²)
Satış
2
1
75 m²
Wagner, Λεμεσός

yatak odası2
düz75 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

For sale: Discover modern living in this under-construction top-floor apartment, offering 75 m2 of comfortable internal space. This bright and well-de...

Diğer
Teklifin yaşı: 57günler
Güncellendi: 28günler

Yerellikler

Wagner, Λεμεσός
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar