SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
161 423 €
(2 306 € / m²)
Satış
3
1
70 m²
Mütfü Ziyai Sokak, Lefkoşa

yatak odası3
düz70 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

شقق بغرفتي نوم في موقع مركزي في لفكوشا، شمال قبرص
تقع هذه الشقق في حي كيزيلاي (Kızılay) النابض بالحياة في مدينة لفكوشا، شمال قبرص. تُعد لفكوشا، العاص...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Mütfü Ziyai Sokak, Lefkoşa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TEKCE Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar