SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
270 600 €
(3 514 € / m²)
Satış
1
1
77 m²
LAPTA YÜRÜYÜŞ PARKURU, Lapta

yatak odası1
düz77 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

الشقة للبيع يقع في كارسياكا، المعروف أيضًا باسم فاسيليا، وهي قرية خلابة تقع على بعد حوالي 20 كيلومترًا غرب جيرنة في شمال قبرص. تقع القرية بين البحر ال...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

LAPTA YÜRÜYÜŞ PARKURU, Lapta
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar