SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
295 000 €
(3 138 € / m²)
Satış
2
2+
94 m²
Γεώργιου Γρίβα Διγενή, Konia

yatak odası2
düz94 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Exclusive project offers spacious one, two, and three-bedroom apartments that welcome natural light and open to magnificent sea views. With its balanc...

Diğer
Teklifin yaşı: 200günler
Güncellendi: 80günler

Yerellikler

Γεώργιου Γρίβα Διγενή, Konia
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar