SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
280 000 €
(3 256 € / m²)
Satış
2
2+
86 m²
Anexartisias, Κίτι

yatak odası2
düz86 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Two Bedroom Penthouse Apartment For Sale in Kiti, Larnaca - Title Deeds (New Build Process)Only 1 Two bedroom penthouse apartment available !! - 302A ...

Diğer
Teklifin yaşı: 49günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Anexartisias, Κίτι
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar