SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
385 000 €
(3 182 € / m²)
Satış
2
2+
121 m²
Nikola Oikonomou, Kissonerga

yatak odası2
düz121 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

MODERN 2-BEDROOM 2-BATHROOM APARTMENT IN KISSONERGA

ACCESS TO COMMUNAL SWIMMING POOL, GYM & PRIVATE COVERED PARKING

Diğer
Teklifin yaşı: 316günler
Güncellendi: 15günler

Yerellikler

Nikola Oikonomou, Kissonerga
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

A&C Buycyprus LTD

Maxine Droushiotis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar