SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
275 000 €
(3 313 € / m²)
Satış
2
2+
83 m²
Zenas Canther, Hlorakas

yatak odası2
düz83 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

For sale: a modern, off-plan apartment in the desirable area of Chlorakas. This spacious residence offers 83 m2 of comfortable living space and is tho...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Zenas Canther, Hlorakas
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar