SUPA24
Mutfak; mutfak aletleri, ahşap zemin, doğal ışık, modern stil
Oturma odası
169 285 €
(2 869 € / m²)
Satış
2
1
59 m²
Cenktas Sokak, Girne

yatak odası2
düz59 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

شقق قريبة من الشاطئ في جيرنه مع إمكانيات استثمارية قوية
تقع جيرنه في شمال قبرص، وتتميّز بتاريخها الغني، وثقافتها، وجمال طبيعتها المحيطة. بفضل شوارعها ...

Diğer
Teklifin yaşı: 163günler
Güncellendi: 46günler

Yerellikler

Cenktas Sokak, Girne
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TEKCE Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar