Teklifler listesi
29
29
29
144 952 €
(1 318 € / m²)
Satış
3
2+
110 m²
Cenktas Sokak, Girne
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
3
düz
110 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Bright, Cozy & Fully Furnished 2-Bedroom Apartment in Lapta – Just Minutes from the Sea!
Welcome to this beautifully maintained, fully furnished tw...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Açık yaşam alanı
Döşenmiş
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
bina tipi:
Diğer
Teçhizat:
Diğer
zemin:
3. zemin 1
Teklifin yaşı:
180günler
Güncellendi:
173günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Cenktas Sokak, Girne
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.