Teklifler listesi
20
20
20
165 000 €
(2 538 € / m²)
Satış
1
1
65 m²
Ekalis, Γεροσκήπου
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
1
düz
65 m²
banyolar
Çevir İngilizce
MODERN ENERGY-EFFICIENT 1 BEDROOM APARTMENT WITH SPACIOUS VERANDA IN YEROSKIPOU NEAR PAPHOS
OFF-PLAN
This modern new build 1 bedroom apartment ...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
1günler
Güncellendi:
1günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Ekalis, Γεροσκήπου
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.