SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 450 000 €
(5 197 € / m²)
Satış
2
2+
279 m²
Pervolas, Germasogeia

yatak odası2
düz279 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

3 Luxury Apartments for sale in Limassol Del Mar Complex Limassol CyprusEsales Property ID: es5555045117-123, Georgiou A Street, Germasogeia, Limassol...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Pervolas, Germasogeia
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Esales Property Ltd

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar