SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
572 000 €
(7 150 € / m²)
Satış
2
1
80 m²
Ploutonos, Germasogeia

yatak odası2
düz80 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

For sale: A modern top-floor apartment under construction in the desirable area of Potamos Germasogeia. This spacious property offers 80 m2 of comfort...

Diğer
Teklifin yaşı: 58günler
Güncellendi: 28günler

Yerellikler

Ploutonos, Germasogeia
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar