SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
1 245 000 €
(12 704 € / m²)
Satış
2
2+
98 m²
Germasogeia

yatak odası2
düz98 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

For sale is a modern two-bedroom apartment under construction in the sought-after area of Pyrgos. Positioned on the 5th floor of an 8-floor building w...

Diğer
Teklifin yaşı: 61günler
Güncellendi: 31günler

Yerellikler

Germasogeia
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar