SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
1 200 000 €
(10 000 € / m²)
Satış
2
2+
120 m²
Vasileos Georgiou I, Germasogeia

yatak odası2
düz120 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

This beautiful two bedroom apartment on the second floor, is fully furnished and located in Ayios Tychonas. 
Consist of open plan living / dining and ...

Diğer
Teklifin yaşı: 348günler
Güncellendi: 347günler

Yerellikler

Vasileos Georgiou I, Germasogeia
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar