SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
599 000 €
(2 995 € / m²)
Satış
4
2+
200 m²
Agias Paraskevis, Germasogeia

yatak odası4
düz200 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumEvet
terasHAYIR

Tanım

4 bedroom apartment +studio in ground floor, located in a very quiet and elevated area near to the beach and town.

Diğer
Teklifin yaşı: 347günler
Güncellendi: 311günler

Yerellikler

Agias Paraskevis, Germasogeia
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar