SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
520 000 €
(3 824 € / m²)
Satış
2
1
136 m²
Agias Paraskevis, Germasogeia

yatak odası2
düz136 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

This Luxurious 2-bedroom apartment project is located in the Germasogia area of Limassol. This prime location provides for both tranquility and access...

Diğer
Teklifin yaşı: 348günler
Güncellendi: 338günler

Yerellikler

Agias Paraskevis, Germasogeia
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar