SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
303 817 €
(2 689 € / m²)
Satış
3
2+
113 m²
İsmet İnönü Bulvarı, Gazimağusa

yatak odası3
düz113 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

شقق بموقع مركزي في غازيماغوسا، شمال قبرص
تعد غازيماغوسا واحدة من أفضل المدن تطوراً في جزيرة قبرص وتحمل درجة علمية عليا في مجالي التعليم والسياحة. تشته...

Diğer
Teklifin yaşı: 51günler
Güncellendi: 51günler

Yerellikler

İsmet İnönü Bulvarı, Gazimağusa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TEKCE Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar