SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
220 000 €
(2 558 € / m²)
Satış
2
2+
86 m²
Archipiskopou Makariou, Δήμος Λιβαδιών

yatak odası2
düz86 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Two Bedroom Apartment For Sale in Livadia, Larnaca - Title Deeds (New Build Process)A modern residential apartment building in the new developing and ...

Diğer
Teklifin yaşı: 59günler
Güncellendi: 25günler

Yerellikler

Archipiskopou Makariou, Δήμος Λιβαδιών
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar