SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
530 000 €
(4 569 € / m²)
Satış
3
2+
116 m²
Makariou III Avenue, Δήμος Λάρνακας

yatak odası3
düz116 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

For sale is a stunning penthouse apartment located in the sought after area close to Makariou Avenue in Larnaca city, offering a modern lifestyle with...

Diğer
Teklifin yaşı: 455günler
Güncellendi: 57günler

Yerellikler

Makariou III Avenue, Δήμος Λάρνακας
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Nobilia Boutique Estates

Nobilia Boutique Estates

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar