SUPA24
450 000 €
(2 601 € / m²)
Satış
2
2+
173 m²
Griva Digeni Avenue, Δήμος Λάρνακας

yatak odası2
düz173 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

For sale a townhouse with a spacious roof garden in a charming complex of two townhouses, located just 50 meters from Finikoudes beach. These houses a...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 463günler
Güncellendi: 463günler

Yerellikler

Griva Digeni Avenue, Δήμος Λάρνακας
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DOM Real Estate

DOM Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar