SUPA24
275 000 €
(2 570 € / m²)
Satış
2
2+
107 m²
Griva Digeni Avenue, Δήμος Λάρνακας

yatak odası2
düz107 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

For sale a 2-bedroom apartment for rent in the charming area of Livadia, Larnaca. Stylish design, full amenities, and a convenient location ensure co...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 470günler
Güncellendi: 470günler

Yerellikler

Griva Digeni Avenue, Δήμος Λάρνακας
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DOM Real Estate

DOM Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar