SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
170 000 €
(3 400 € / m²)
Satış
Atipik
1
50 m²
Kokkinias, Δήμος Λάρνακας

yatak odasıatypical
düz50 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

This modern residential development in Larnaca offers a variety of one-, two- and three-bedroom apartments, each thoughtfully designed to blend functi...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Kokkinias, Δήμος Λάρνακας
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Cyprus Sotheby's International Realty

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar