SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
215 000 €
(2 792 € / m²)
Satış
2
2+
77 m²
Komotinis, Δήμος Λάρνακας

yatak odası2
düz77 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Under construction with delivery expected in August 2027, this two-bedroom second floor apartment forms part of an exclusive residential project compr...

Diğer
Teklifin yaşı: 8günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Komotinis, Δήμος Λάρνακας
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar