SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
260 000 €
(3 377 € / m²)
Satış
2
2+
77 m²
Griva Digeni Avenue, Δήμος Λάρνακας

yatak odası2
düz77 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Two Bedroom Penthouse Apartment For Sale in Larnaca Town Centre - Title Deeds (New Build Process)Only 1 Two bedroom penthouse apartment available !! -...

Diğer
Teklifin yaşı: 52günler
Güncellendi: 52günler

Yerellikler

Griva Digeni Avenue, Δήμος Λάρνακας
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar