SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
395 000 €
(4 817 € / m²)
Satış
2
2+
82 m²
Τριών Ιεραρχών, Δήμος Λάρνακας

yatak odası2
düz82 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

This Two Bedroom Penthouse Apartment with Roof Terrace is located on a truly unique residential development in Larnaca, offering an exceptional blend ...

Diğer
Teklifin yaşı: 55günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Τριών Ιεραρχών, Δήμος Λάρνακας
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar