Teklifler listesi
6
6
6
335 000 €
(3 252 € / m²)
Satış
2
2+
103 m²
Angelou Vlachou, Δήμος Λάρνακας
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
2
düz
103 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
STUNNING 2 BEDROOM 2 BATHROOM APARTMENT FOR SALE IN LARNACA
Introducing an exquisite brand-new 2-bedroom apartment now available for sale in the soug...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Yeni inşaat
bina tipi:
Diğer
Teçhizat:
Diğer
Teklifin yaşı:
233günler
Güncellendi:
58günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Angelou Vlachou, Δήμος Λάρνακας
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.