SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
320 000 €
(2 963 € / m²)
Satış
2
2+
108 m²
Leoforos Faneromenis, Δήμος Λάρνακας

yatak odası2
düz108 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Experience the best of modern city living with this stunning 2-bedroom, 2-bathroom luxury apartment located in the heart of Larnaca, just 5 minutes’ w...

Diğer
Teklifin yaşı: 340günler
Güncellendi: 334günler

Yerellikler

Leoforos Faneromenis, Δήμος Λάρνακας
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar