SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
266 000 €
(2 634 € / m²)
Satış
2
2+
101 m²
Artas, Δερύνεια

yatak odası2
düz101 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

For sale: Modern off-plan apartment in the heart of Deryneia, offering a comfortable internal space of 101.30 m2. This well-designed home features thr...

Diğer
Teklifin yaşı: 53günler
Güncellendi: 16günler

Yerellikler

Artas, Δερύνεια
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar