SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
161 200 €
(2 336 € / m²)
Satış
2
1
69 m²
Cengizköy

yatak odası2
düz69 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

الشقة للبيع يقع في غازيفيرن، المعروفة أيضًا باسم كازيفيرا، وهي قرية هادئة على الساحل الغربي لشمال قبرص بالقرب من بلدة غوزليورت. يوفر هذا الموقع الهادئ...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Cengizköy
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar