SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
219 000 €
(2 086 € / m²)
Satış
2
2+
105 m²
Leoforos 1 Apriliou, Αραδίππου

yatak odası2
düz105 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

STYLISH AND SPACIOUS 2-BEDROOM, 2 BATHROOM APARTMENT IN A PRIME ARADIPPOU, LARNAKA WITH MODERN AMENITIES

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Leoforos 1 Apriliou, Αραδίππου
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

A&C Buycyprus LTD

Maxine Droushiotis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar